Pielęgnacja ciała

Mydełko Naturalne z nanosrebrem w kostce

Rewolucyjny produkt zawierający aktywne substancje lecznicze: nanosrebro, prevacare, boric acid.
Dzięki nim wykazuje unikalne działanie antyseptyczne:
- przeciwbakteryjne
- przeciwgrzybicze
- przeciwwirusowe.
Nie zawiera detergentów, barwników, kompozycji zapachowych oraz innych niekorzystnych substancji uczulających. Jest idealne przy nadwrażliwości na mydła zawierające w/w składniki. Nie wywołuje reakcji alergicznych, nie wykazuje właściwości uczulających i nie podrażnia skóry.
Zawiera terapeutyczną wodę mineralną Uzdrowiska „Wysowa”, nanosrebro, boric acid, prevacare. Zapewnia maksymalną ochronę przed bakteriami, wirusami i grzybami.

Mydełko dostępne jest także w postaci płynnej, doskonale rozprowadza się na skórze, jest wygodne w użyciu i posiada te same właściwości co Mydełko Naturalne w kostce. Mydełko Naturalne w płynie zapewnia maksymalną ochronę przed powstawaniem chorób skórnych oraz przywraca skórze łagodność, delikatność, piękno i naturalnie zdrowy wygląd.

Żel pod prysznic z nanosrebrem

Żel pod prysznic ATOMUS zawiera nanosrebro o działaniu bakteriobójczym, dezodoryzującym i antystatycznym.
Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry. Posiada bardzo dobre właściwości myjące, zapewnia utrzymanie higieny całego ciała. Działa odświeżająco i relaksująco. Dzięki zawartości nanosrebra chroni skórę przed bakteriami, wirusami i grzybicami. Jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę, nie powoduje jej nadmiernego wysuszenia. Nie wykazuje własności uczulający i drażniących. Dostępny w wersji dla kobiet i dla mężczyzn.

Szampon z nanosrebrem

Szampon do włosów ATOMUS zawiera nanosrebro o działaniu bakteriobójczym, dezodoryzującym i antystatycznym.
Polecany do codziennego stosowania do każdego rodzaju włosów. Dobrze zmywa pozostałości preparatów do układania włosów. Wygładza strukturę włosów zniszczonych, z suchymi końcówkami, nadając im zdrowy wygląd, puszystość i połysk. Włosy łatwo się rozczesują i dobrze układają. Zapobiega elektryzowaniu się włosów. Bardzo dobrze tolerowany przez skórę głowy. Nie powoduje jej nadmiernego wysuszenia i złuszczania naskórka. Nie wykazuje własności drażniących i uczulających.
Dostępny w wersji dla kobiet i dla mężczyzn.

Antyperspirant z nanosrebrem

Dezodorant w kulce ATOMUS zawiera nanosrebro o działaniu bakteriobójczym, dezodoryzującym i antystatycznym.
Polecany do codziennej pielęgnacji szczególnie osobom z nadmierną potliwością. Przez wiele godzin daje uczucie świeżości i przyjemnego zapachu. Nie wykazuje własności uczulający i drażniących także po depilacji.
Dostępny w wersji dla kobiet i dla mężczyzn.

Środki czystości

"ATOM" - proszek do prania z nanosrebrem

Proszek do prania "ATOM" zawierający w swoim składzie nanosrebro, doskonały do prania rzeczy białych i kolorowych, we wszystkich temperaturach.
Szczególnie polecany do prania rzeczy osób o wrażliwej skórze, alergików i dzieci.
Dzięki właściwościom bakteriobójczym nanosrebra likwiduje nieprzyjemny zapach z pralki.

Pasta ze ścierniwem i nanosrebrem do mycia rąk

Pasta BHP do mycia rąk ze ścierniwem, skutecznie usuwa szczególnie silne zabrudzenia, jak np. tłuszcz, smar, olej, sadza.
Zawiera substancje, które chronią skórę rąk. Niezastąpiona w każdym warsztacie mechanicznym, w górnictwie i hutnictwie, w ogrodzie, przy pracach domowych.

 


Produkty 

Atomus